«

»

Ήττα σε φιλική αναμέτρηση από τον Εθνικό Άχνας με 1-0

VIK_4343

Την ήττα με 1-0 από τον Εθνικό Άχνας γνώρισε στο δεύτερο κατά σειρά φιλικό που έδωσε η ομάδα μας στην Κύπρο μετά από αυτό με την Ζάμαλεκ. Το γκολ επιτεύχθηκε στο τελευταίο δεκάλεπτο του αγώνα από τον Γιάννη Ευσταθίου, ο οποίος εκμεταλλεύτηκε το λάθος του Κέζου στο κέντρο της άμυνας και από πολύ κοντά έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.

Η ενδεκάδα με την οποία ξεκίνησε η ομάδα μας το παιχνίδι:

Λόρια, Γκαλίτσιος, Βργκοτς, Σίλτενφελντ, Σελίν, Νταουσβίλι, Μαργκάσα, Βασιλακάκης, Ιωάννου, Ράγιος, Ντούρις

Στο β” ημίχρονο η ενδεκάδα άλλαξε εξ” ολοκλήρου με τους Δημητρίου, Κέζο, Σωτηρίου, Πηλέα, Κορέα, Κοφί, Νικολάου, Χατζηπασχάλη, Χριστοδούλου, Εγγλέζου, και Χατζηβασίλη να περνάνε στο παιχνίδι.

Στο 61′ ο Αρτυματάς αντικατέστηκε τον Μάριο Νικολάου.

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someonePrint this page